Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dolne Wymiary - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Wieldządz

Wieldządz(Dolne Wymiary + 19 km)

399 900 zł89,50 m² 4 468,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 196 m²

Wieldządz | gm. Płużnica | dom przy jeziorze | duży ogród | pomieszczenia gospodarcze | cisza i spokój | garaż | stodoła | działka 3196 m ! Są miejsca, do których się wraca myślami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grudziądz

Tarpno,Grudziądz(Dolne Wymiary + 18 km)

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 135 m użytkowej (160 m po podłodze), położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Grudziądzu na.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Grudziądz

Grudziądz(Dolne Wymiary + 18 km)

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Urokliwy dom niedaleko jeziora Rudnickiego - Twoje miejsce na odpoczynek w Grudziądz, ul. Miła Wyobraź sobie poranki z widokiem na naturę i spacery nad wodą zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Grudziądz

Grudziądz(Dolne Wymiary + 18 km)

969 000 zł278,63 m² 3 477,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Michale

Michale(Dolne Wymiary + 16 km)

770 000 zł138,59 m² 5 555,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecam dom W zabudowie szeregowej - 138,59 m Z garażem Lokalizacja: michale, blisko Grudziądza Typ: środkowy segment w zabudowie szeregowej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Węgrowo

Węgrowo(Dolne Wymiary + 20 km)

929 000 zł177,08 m² 5 246,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom parterowy Węgrowo - Gmina Grudziądz - działka nr 339/65 o pow. 1005 m2 Komfortowy dom w otoczeniu natury Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Gałczyńskiego

Strzemięcin,Grudziądz(Dolne Wymiary + 18 km)

899 999 zł280 m² 3 214,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Twój przyszły dom na Strzemięcinie - miejsce z duszą i ogromnym potencjałem. Biuro Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom z lat 80-tych o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Świecie(Dolne Wymiary + 7 km)

1 299 000 zł175 m² 7 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szukasz domu z basenem, pięknym ogrodem i idealnym wykończeniem każdego elementu? To jest właśnie taki dom na sprzedaż! Zbudowany i wykończony z materiałów najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Świecie

Świecie(Dolne Wymiary + 7 km)

1 500 000 zł400,50 m² 3 745,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:807 m²

Na sprzedaż - Kamienica inwestycyjna w centrum Świecia (woj. kujawsko-pomorskie) Powierzchnia: 312 m | Ogród: 300 m | Rok budowy: 1901 Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Grudziądz(Dolne Wymiary + 18 km)

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczego na Mieszkalno-Usługowy. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dolne Wymiary

Dolne Wymiary,kujawsko-pomorskie

798 000 zł161 m² 4 954,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym położony w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij